Jarní očista 2023

JARNÍ OČISTA – 30. 3. 2023 – 10. 5. 2023 (vlastní očista 3. 4. – 30. 4. 2023)

podrobné informace stáhnete vpravo dole

Programy, díky kterým si do života můžeme vrátit vitalitu, zredukovat váhu,…

Podzimní očista
Je téměř dvouměsíční program, díky kterému si do života můžeme vrátit vitalitu, zlepšit zdravotní stav, snížit svou váhu. Vycházíme z učení Anthonyho Williama který se zabývá léčením pomocí syrové stravy a ozdravnými účinky šťáv z ovoce a zeleniny.
Na jaře 2021 jsme samy na sobě vyzkoušely 28 denní ozdravnou kúru, kdy jsme jedly 28 dní jen syrovou zeleninu a ovoce. Díky této kúře jsme si vyléčily silné zánětlivé onemocnění kloubů způsobené bakterií yersinie, vedoucí k autoimunitnímu onemocnění a silný zámět mozkomíšního moku způsobující silné bolesti hlavy vedoucí k opakované hospitalizaci. Naše nadšení a vděčnost se nedá slovy vyjádřit. Díky této kúře jsme se vrátily zpět do plnohodnotného života, vnímáme své tělo a jeho potřeby a velmi nás překvapil obrovský příliv energie již během prvního týdne kúry. Já jsem bez potíží výrazně zredukovala svou váhu. Cítíme se prostě fantasticky a stejný pocit bychom rády dopřály i vám.
Naše nabídka se skládá z přípravy (30. 3. – 2. 4.), 28 denní očisty dle Anthonyho Williama (3. 4. – 30. 4.) a přechodové fáze (1. 5. – 10. 5.). Vše jsme sestavily tak, aby byl program žitelný, srozumitelný, podpořil vaše rozhodnutí, poskytoval vám odborné informace a oporu v těžkých chvílích, které se mohou objevit a zásobily vás recepty na dobroty, které si můžete během jarní očisty dopřát.
Více informací k programu jarní očista si stáhněte vpravo dole na této stránce.
Těšíme se na všechny z vás, které se rozhodnete do podzimní očisty vstoupit a zkvalitnit si tak svůj život a věříme, že vám to přinese do života víc, než si teď dokážete představit, stejně tak, jak se to stalo u nás samotných.
Alča a Marťa
Náš program nenahrazuje lékařskou péči. V případně pochybností konzultujte vstup do programu se svým lékařem.

Důležité informace

Co se dá léčivou očistou ovlivnit?

Zdravotní stav (i velmi vážný)
Posílení imunity
Vitalita
Metabolismus
Úprava hormonálního profilu
Zásadní redukce váhy bez jo-jo efektu
Budete se cítit mnohem mladší
Zlepšení fyzické kondice
zlepšení kvality vlasů včetně snížení šedin
změna chutí

Jak bude vše probíhat

Na začátku si na společném zoomu představíme program, pro který jste se rozhodli. Důležité je mít jasný svůj záměr, se kterým do programu vstupujeme.
Vše bude probíhat online v uzavřené FB skupině. Zde budeme sdílet své zkušenosti, podporovat se navzájem. Skupina bude plná informací i receptů, které jsou velmi chutné a pro náš záměr vhodné. Nabídneme vám odborné informace, jídelníčky, představíme vhodné šťávy pro podporu různých systémů v těle. Součástí programu budou také živá vysílání přímo na skupině s možností pozdějšího shlédnutí a společné setkání online s možností sdílení a zodpovězením všech vašich dotazů. Budeme připraveni vás dle potřeby podpořit i individuální konzultací vašich potřeb či zdravotních problémů.
Pokud vás náš záměr a program zaujal a chcete víc informací, můžete si pustit záznam z našeho vysílání:
Těšíme se na všechny z vás, které se rozhodnete do léčivé očisty vstoupit a zkvalitnit si tak svůj život a věříme, že vám to přinese do života víc, než si teď dokážete představit, stejně tak, jak se to stalo u nás samotných.
Alča a Marťa

Závazná přihláška

Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Platbu zaslat na číslo účtu:

  • 2501221329/2010

Dokumenty ke stažení