Adventní víkend pro vitální ženy 2023

Termín 24. 11. – 26. 11. 2023

Naším záměrem je společné předvánoční naladění, načerpání energie a předvánoční atmosféry tak, abychom i celý advent a Vánoce prožili v klidu a v radosti se svými blízkými, bez stresu a shonu.

 

Naší pozornost zaměříme na společné pečení, péči, tradice a rituály. Rády bychom v adventním čase s vámi prožily vařečkový rituál a s láskou tak požehnaly našemu společnému pečení, do kterého budeme vkládat pečující lásku o naše blízké, hojnost a radost do našich rodin.
Současně si budeme celý víkend pochutnávat na dobrotách, které pro nás s láskou připraví Marťa a které vycházejí z učení Anthoniho Williama. V něděli se můžete těšit na vánoční oběd.
Ráno budeme začínat jógou s Lenkou, večer budeme končit ženským kruhem, tancem, péčí o naše láskyplná těla.
 V sobotu večer si uděláme slunovratový rituál a Zdenička nás obohatí o krásné vánoční příběhy a tradice.
V neděli si s Alčou vyrobíme adventní věnec, přivezte si na něj slaměný, proutěný nebo jiný základ, takový, abyste si moly vyrobit opravdu nádherný věnec podle svých představ, společně vyrobíme také vánočné dekorace. Zabalíme napečené cukroví pro naše rodinky a po obědě se rozloučíme.
 A samozřejmě budeme po celou dobu pobytu zpívat, tančit, pouštět si koledy a užívat si společné ženské energie i adventní čas.
Tak, a teď už se můžeme těšit společně. Pokud budete mít nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.
Alena Jiráková – 608282825
Martina Pechová
Zdeňka Palová
Lenka Skalická

Důležité informace

Pokyny lektorek jsou pro účastnice pouze návrhy, kterými se účastnice řídí dle vlastního uvážení.
Má-li účastnice jakékoli zdravotní potíže, ať už s medikací, či bez, zavazuje se před přihlášením o této skutečnosti a o charakteru obtíží, které jsou nebo byly důvodem léčby, informovat lektorky a společně s nimi rozhodnout o své účasti či omezení některých aktivit.
Stravování: je plná penze většinou recepty dle Anthonyho Williama, naučíme se, jak si snadno a kvalitně připravit výživnou stravu, jak využít jarní bylinky. Můžete se těšit na luxusní recepty.
Ubytování: V Krušných horách na kraji obce Orasín, v místním domě a přilehlé chalupě, celková kapacita je 20 lůžek, sál, společenská místnost, kuchyň, ohniště a příroda všude okolo
Příjezd a ukončení:
příjezd v pátek 24. 11. 2023 mezi 16.00 – 18:00 hod, začínáme večeří
končit budeme v neděli 26. 11. 2023 obědem

Závazná přihláška

Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Termín od 24. 11. - 26. 11. 2023

4 900,-
  • Pro ženy

Dokumenty ke stažení