Jaterní a lymfatická očista – podzim 2023

 

JATERNÍ a LYMFATICKÁ OČISTA – 6. 11. 2023 – 21. 11. 2023

podrobné informace stáhnete vpravo dole

Programy, díky kterým si do života můžeme vrátit vitalitu, zredukovat váhu,…

Milé ženy, muži,
rády bychom vás pozvaly do programu jaterní a lymfatické očisty.

Jde o 9ti denní očistu jater dle Anthonyho Williama, díky které si můžeme jednoduchým a velmi snadno žitelným způsobem zregenerovat naše játra. Tato očista je krátká, úderná a není zdaleka tak náročná jako 28mi denní, kdy se jí je syrové ovoce a zelenina. Zde si dáte i teplé jídlo, jen podle přesně daného jídelníčku. Je tak velmi snadno zvládnutelná a přitom pocítíte odlehčení a tělesnou změnu. Budete se cítit lehce a vaše játra se budou smát.

Na ní naváže provázení lymfatickou očistou, která trvá 3 dny, vychází z učení Normana Walkera a má za cíl pročistit náš lymfatický sysém. Sami jsme byly překvapené, jak za tak krátkou dobu lze podpořit lymfatický systém tak, že cítíe změny na kůži, je hebká a možné jsou i viditelné změny při celulitidě.

Obě očisty máme na sobě vyzkoušené, už jsme jimi provedly několik skupin lidí a máme s nimi velmi dobrou zkušenost.

Náš program jsme sestavily tak, aby byl žitelný, srozumitelný, podpořil vaše rozhodnutí, poskytoval vám odborné informace a oporu v těžších chvílích, které se mohou objevit. Naším cílem je, aby na očistu nikdo nebyl sám. Společně tak programem proplujeme v lehkosti.

Důležité informace

Jak bude vše probíhat: Na začátku vám představíme celou očistu v nahraném videu, které vám dáme k dispozici. Budeme reagovat na vaše dotazy, zodpovíme vše, co vás bude zajímat. Důležité je mít jasný svůj záměr, se kterým do programu vstupujeme.

Vše bude probíhat online v uzavřené FB skupině. Zde budeme sdílet své zkušenosti, podporovat se navzájem. Skupina bude plná informací i receptů, které jsou velmi chutné a pro naši očistu vhodné. Nabídneme vám odborné informace, jídelníčky. Součástí programu budou také živá vysílání přímo na skupině s možností pozdějšího shlédnutí a společné setkání online s možností sdílení a zodpovězení všech vašich dotazů. Budeme připraveni vás dle potřeby podpořit, možné jsou i individuální konzultace.

Harmonogram jaterní a lymfatické očisty:

do 6. 11. vás všechny přidáme do skupiny a večer v 19 hodin proběhne první společný zoom

10. – 18. 11. proběhne vlastní jaterní očista

19. 11. – 21. 11. proběhne lymfatická očista

Po dobu očisty bude ve středu probíhat na skupině živé vysílání, kde se dozvíte další kroky, bude prostor pro vaše sdílení, dotazy a vše, co budete potřebovat.

Závazná přihláška

Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Platbu zaslat na číslo účtu:

  • 670100-2211335299/6210

Dokumenty ke stažení