Pololetní prázdniny 2022

Termín 4.2.2022

ČOKOLÁDOVNA

Pronajatým autobusem se děti dopraví na do ČOKOLÁDOVNY v Šestajovicích, následuje workshop ve výrobně čokolády, tvoření, ochutnávání, zdobení, společný oběd
V ceně je zahrnuta doprava, vstupné, pedagogický dozor a teplý oběd

Důležité informace

Jako variabilní symbol VŽDY používejte prvních šest číslic rodného čísla dítěte, ve zprávě pro příjemce zadejte „velikonoce“ + jméno dítěte. Storno poplatek 10 dní před začátkem výletu je 50% z ceny tábora, za nemocné dítě lze poslat náhradníka. Zrušení pobytu 2 dny před začátkem konání výletu není možné nijak finančně kompenzovat a nárok na vrácení peněz zaniká. Za přihlášené dítě, které se výletu nemůže zúčastnit, je možné poslat jiné dítě. Místo na výlet je vám závazně rezervováno až po zaplacení zálohy.
COVID INFO: pokud dojde k jakémukoliv omezení nebo podmínkám, za kterých lze tábor zrealizovat, jsme připraveni vše přizpůsobit tak, abychom tábor mohli zorganizovat, dodržíme nastavená pravidla a tábor proběhne. Pokud by došlo k úplnému zákazu těchto aktivit nebo by podmínky nebyly slučitelné s realizací tábora a tábor by byl zrušen z naší strany, budeme vracet plnou finanční částku.
Přihlášku je nutné vyplnit on line, na stránkách www.radostmost.cz, poté vám přijde na email a podepsanou ji potřebujeme odevzdat u odjezdu na výlet spolu s dalšími dokumenty.
Hlavní vedoucí tábora má potřebné zkušenosti a zkoušky pro konání dětských akcí a táborů a zdravotnický kurz. Možnost osobního kontaktu každou st mezi 17 a 18 hodinou ve skautských klubovnách (Most, SNP 1191) nebo dle tel. domluvy.

Závazná přihláška

Step 1 of 2
//
Musí být odlišný od výše uvedeného. V případě, že se nedovoláme na první kontakt použijeme i tento.

Důležité informace

Termín od 4.2.2022

600,-Cena za celou akci
  • Pro děti od 5 do 16 let

Dokumenty ke stažení