Letní tábor Kalek 2023 – Olymp

Termín 2.7. – 8.7.2023

OBSAZENO – volná místa na dotaz

Pestrý program plný her, soutěží, vyrábění, výletů a zábavy …

projekt „Tvořivé léto”, realizovaný na tomto pobytu je spolufinancován Ústecký krajem

Celých 7 dní bude maximálně přizpůsobeno potřebám dětí, je připraven celodenní program s ohledem na dětskou potřebu samostatně si hrát, povídat, tvořit, soutěžit… a na potřebný denní režim.
Cílem je, aby si děti tábor užily a odjížděli s hlavou plnou zážitků a novými kamarády. Děti mají právo odmítnout hru nebo aktivitu, pokud jim jakkoliv nesedí.
Snažíme se udržovat přátelskou atmosféru mezi dětmi a jakékoliv konflikty mezi nimi řešit citlivě a včas. Upozorněte své děti, aby při jakýchkoliv potížích ihned přišly, abychom předešli jejich případnému stresu z čehokoliv. Jsme na táboře pro ně.
o koupání – horské jezírko J v blízkosti tábora
o Budíček kolem 8.00 hod., polední klid asi 1 až 1,5 hod., večerka ve 21.00 mladší děti 22.00 starší děti
o Celotáborová hra bude na motivy Vzhůru na Olymp. Z naší strany budeme rádi za jednoduchý kostým.

Důležité informace

COVID INFO: pokud dojde k jakémukoliv omezení nebo podmínkám, za kterých lze tábor zrealizovat, jsme připraveni vše přizpůsobit tak, abychom tábor mohli zorganizovat, dodržíme nastavená pravidla a tábor proběhne. Pokud by došlo k úplnému zákazu těchto aktivit nebo by podmínky nebyly slučitelné s realizací tábora a tábor by byl zrušen z naší strany, budeme vracet plnou finanční částku.
Přihlášku je nutné vyplnit on line, na stránkách www.radostmost.cz, poté vám přijde na email a podepsanou ji potřebujeme odevzdat u odjezdu na tábor spolu s dalšími dokumenty.
Hlavní vedoucí tábora má potřebné zkušenosti a zkoušky pro konání dětských akcí a táborů a zdravotnický kurz.
Možnost osobního kontaktu je možný po telefonické domluvě.
Hlavní vedoucí tábora má potřebné zkušenosti a zkoušky pro konání dětských akcí a táborů a zdravotnický kurz. Možnost osobního kontaktu každou st mezi 17 a 18 hodinou ve skautských klubovnách (Most, SNP 1191) nebo dle tel. domluvy.

Stravování:

Česká kuchyně, 5x denně + po celý den zajištěn pitný režim.

Ubytování:

Patrové prostorné chatky – postele lze přehazovat dle počtu a momentální potřebě dětí být spolu

Doprava:

Zajištěna tam i zpětautobusem – cesta trvá necelou hodinu, Kalek je v horách nad Jirkovem

Zaměření tábora:

Rozvoj dětské tvořivosti a podpora toho, v čem dítě aktuálně vyniká bez nutnosti poměřování dětí mezi s sebou, vnímání, že každý jsme jiný a každý máme světu co nabídnout… Každý podvečer bude připravena kreativní dílna, kde si děti vyzkouší různé výtvarné i jiné techniky. V rámci dopoledních bloků bude dětem nabídnuta možnost tvoření v souvislosti s přírodou a celotáborovou hrou na téma Vzhůru na Olymp, sportovně zaměřené činnosti, tábornické činnosti, a jiné bloky, ze kterých si děti vybírají ty, které jsou pro ně zajímavé, mezi bloky mohou migrovat. Připraveny jsou netradiční míčové hry, které zpestří celý náš program a umožní nás se pořádně vyřádit a nasmát se u toho.

Závazná přihláška

Step 1 of 2
//
Musí být odlišný od výše uvedeného. V případě, že se nedovoláme na první kontakt použijeme i tento.

Důležité informace

Termín od 2.7. - 8.7.2023

4 400,-
  • Pro děti od 5 do 16 let

Dokumenty ke stažení