Nový rok ve zdraví

NOVÝ ROK VE ZDRAVÍ – 3 měsíce podpory

podrobné informace stáhnete vpravo dole

Tento program má za cíl postupně, během 3 měsíců, změnit naše stravovací návyky a vnést do našeho života více energie a vitalitu…

Postupně vyřadíme z jídelníčku problematické potraviny a naučíme se používat ty, které nám prospívají a mají léčivé účinky. Každý si najde svou polohu a recepty, se kterými bude ladit, a budou mu chuťově vyhovovat. Variant je mnoho. Naučíme se používat i vařit z méně známých potravin a vytvářet dobroty a nové kombinace, které nám chutnají a zároveň prospívají našemu zdraví.
Tento program je vhodný pro všechny z vás, kteří chtějí ozdravit svůj běžný jídelníček a mají potřebu trvalé, žitelné změny.
Program bude probíhat v lednu – březnu v uzavřené fb skupině za naší velké podpory.
Půjdeme pozvolna, tak, abychom si vždy na nové kombinace i recepty měli čas zvyknout. Nahrazovat budeme postupně, v lednu vyřadíme cukr a uzeniny, budete překvapeni, kolik sladkých dobrot vykouzlíme bez cukru a jak se nám uleví bez chemické zátěže, která na nás číhá v uzeninách. V únoru vám ukážeme, jak si poradit a chutně jíst bez lepku a v březnu zkusíme dobroty bez použití mléčných výrobků. V každé fázi budou k dispozici odborné informace, abychom přesně věděli, proč to děláme a naše podpora. Na skupině budou k dispozici pestré recepty, které budeme společně zkoušet. Součástí programu budou také živá vysílání přímo na skupině s možností pozdějšího shlédnutí a společná setkání online s možností sdílení a zodpovězení všech vašich dotazů. Budeme připraveni vás dle potřeby podpořit i individuální konzultací dle vašich potřeb či zdravotních problémů.

Důležité informace

29.12. 2022 v 19 hodin proběhne také nezávazný informační zoom, kde program Nový rok ve zdraví podrobně představíme a zodpovíme všechny vaše dotazy.
Odkaz na připojení je zde:
https://us06web.zoom.us/j/87899422130
Svou energii, kterou do provázení programem vkládáme, si ceníme:
• na 2990 Kč pro nové zájemce,
• 990 Kč je cena pro ty z vás, kteří jste již jakýkoliv náš program prošli
• a zdarma je pro ty z vás, kteří jste s námi již jakýkoliv program prošli a na základě vašeho doporučení se do programu přihlásí další 3 noví lidé
Těšíme se na všechny z vás, kteří se rozhodnete do našeho programu vstoupit a zkvalitnit si tak svůj život a věříme, že vám to přinese do života víc, než si teď dokážete představit, stejně tak, jak se to stalo u nás samotných.
Alča a Marťa

Závazná přihláška

Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Platbu zaslat na číslo účtu:

  • 2501221329/2010

Dokumenty ke stažení