Jarní setkání Víly a Divoženky 2023

Termín 26. 2. – 3. 3. 2023

Celých 7 dní bude maximálně přizpůsobeno potřebám děvčat, je připraven celodenní program s ohledem na jejich momentální potřeby

Naším cílem je, aby si děvčata setkání užila a odjížděla s hlavou plnou inspirace, zážitků, pevnými přátelskými vazbami a větší jistotou v samu sebe. Děvčata mají právo odmítnout jakoukoliv aktivitu.
Snažíme se udržovat přátelskou atmosféru mezi děvčaty a jakékoliv konflikty mezi nimi řešit citlivě a včas. Upozorněte děvčata, aby při jakýchkoliv potížích ihned přišla, abychom předešly jejich případnému stresu z čehokoliv. Jsme zde pro ně.
Budíček kolem 8.00 hod., polední klid asi 1 až 1,5 hod., večerka mezi  21.00 a 22.00 hod.
Program:
  • kreativní dílny každý den… (trička, korálky, malování, tečkovní, kosmetika…)
  • využití přírody a okolí pro procházky i blbnutí venku a na sněhu
  • hry, deskové hry

Důležité informace…

POBYTOVÝ JARNÍ TÁBOR pro děvčata probíhá podruhé – je zhmotněním mého dlouhodobého snu, mít krásný prostor pro konání táborů a akcí menšího rozsahu. Žijeme v domě v horách, který se pro tento účel krásně hodí, splňuje všechny požadavky, které jsem si přála – je v horách, na kraji vesnice poblíž lesa a krásné přírody, je u něj rybník (ten v zimě úplně nevyužijeme, ale to nevadí), potok, je dostatečně prostorný, pro pohodlné bydlení i konání takovýchto akcí. Pro náš tábor budou k dispozici pokojíky pro děvčata, velký sál s krbem a společenská místnost, kuchyň a 4x sociální zařízení.
tábor je určený pro 12 – 16 děvčat ve věku od 10 do 18 let
COVID INFO: pokud dojde k jakémukoliv omezení nebo podmínkám, za kterých lze tábor zrealizovat, jsme připraveni vše přizpůsobit tak, abychom tábor mohli zorganizovat, dodržíme nastavená pravidla a tábor proběhne. Pokud by došlo k úplnému zákazu těchto aktivit nebo by podmínky nebyly slučitelné s realizací tábora a tábor by byl zrušen z naší strany, budeme vracet plnou finanční částku.
Tábor je nutné zaplatit nejpozději do 20.1.2023 (nebo dle domluvy)na náš běžný účet č. 2501221329/2010. Jako variabilní symbol VŽDY používejte prvních šest číslic rodného čísla dítěte + v popisu: jarní víly – jméno dítěte. Storno poplatek 10 dní před začátek tábora je 50% z ceny, 3 dny 75% z ceny tábora Zrušení pobytu den před začátkem nebo v době konání není možné nijak finančně kompenzovat a nárok na vrácení peněz zaniká. Za přihlášené dítě, které se pobytu nemůže zúčastnit, je možné poslat jiné dítě a to i v průběhu tábora. Místo na setkání je vám závazně rezervováno až po zaplacení zálohy.
 
Přihlášku je nutné vyplnit on line, na stránkách www.radostmost.cz, poté vám přijde na email a podepsanou ji potřebujeme odevzdat u odjezdu na tábor spolu s dalšími dokumenty.
„Hlavní vedoucí“ setkání má potřebné zkušenosti a zkoušky pro konání dětských i jiných akcí a táborů a zdravotnický kurz. Možnost osobního kontaktu každou st mezi 17 a 18 hodinou ve skautských klubovnách (Most, SNP 1191) nebo dle tel. domluvy.

Závazná přihláška

Step 1 of 2
//
Musí být odlišný od výše uvedeného. V případě, že se nedovoláme na první kontakt použijeme i tento.

Důležité informace

Termín od 26. 2. - 3. 3. 2023

4 100,-
  • Pro dívky od 10 do 18 let

Dokumenty ke stažení