Vítání jara – víkend pro vitální ženy 2023

Termín 31.3. – 2.4.2023

Tak jako se země na jaře probouzí, vše klíčí, pučí a bují, tak i naše ženské tělo má jiné nároky než v zimě. Máme větší chuť se hýbat, přirozeně se chceme čistit i vyživovat.

Jako výživa, ale i očista nám mohou dobře sloužit jarní byliny, a proto se budeme učit nejen jak je sbírat a používat, ale především jaké mají využití v naší kuchyni.
Součástí každého pobytu je kreativní tvoření a to bude tentokrát zaměřeno na Velikonoce a jarní dekorace. Ozdobíme si věnec, zasadíme bylinky a domů si odvezeme krásné velikonoční dekorace
Ve zdravém těle zdravý duch, takže jako již tradičně budeme ráno začínat jógou, třeba i jarní procházkou či výběhem, podle toho, co nám v danou chvíli počasí umožní.
Večer nás čeká společné sdílení v kruhu a péče.
Věříme, že společný čas nás naladí na nadcházející Velikonoce a domů si odvezeme spoustu krásných výrovků, inspirace a dobrou náladu, která nám ještě dlouho vydrží.

Důležité informace

Pokyny lektorek jsou pro účastnice pouze návrhy, kterými se účastnice řídí dle vlastního uvážení.
Má-li účastnice jakékoli zdravotní potíže, ať už s medikací, či bez, zavazuje se před přihlášením o této skutečnosti a o charakteru obtíží, které jsou nebo byly důvodem léčby, informovat lektorky a společně s nimi rozhodnout o své účasti či omezení některých aktivit.
Stravování: je plná penze většinou recepty dle Anthonyho Williama, naučíme se, jak si snadno a kvalitně připravit výživnou stravu, jak využít jarní bylinky. Můžete se těšit na luxusní recepty.
Ubytování: V Krušných horách na kraji obce Orasín, v místním domě a přilehlé chalupě, celková kapacita je 20 lůžek, sál, společenská místnost, kuchyň, ohniště a příroda všude okolo
Příjezd a ukončení:
příjezd v pátek 31.3. 2023 mezi 16.00 – 18:00 hod, začínáme večeří
končit budeme v neděli 2. 4. 2023 obědem

Závazná přihláška

//
Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Termín od 11.3. - 13.3.2022

3 900,-
  • Pro ženy

Dokumenty ke stažení