Letní pobyt „Vitální žena“

Termín 11.7. – 18.7.2020

Týden plný péče o sebe samu, o své tělo, mysl i kreativitu. Otevřeme dveře vitalitě a vpustíme si do života živost a svěžest.

Programem vás bude provázet Helena Chytrová, Martina Pechová, Zdeňka Palová a Alena Jiráková, všechny lektorky mají zkušenosti a potřebné vzdělání či kurzy na činnost, kterou vás přicházejí provázet a inspirovat.
S Helčou se naučíme pečovat o sebe jídlem, vyzkoušíme její skvělé recepty, budeme asistovat v kuchyni a vše okoukáme tak, abychom doma mohly, pokud budeme chtít, s lehkostí navázat a pokračovat v nastavených kolejích. Naučíme se sestavit si jídelníček a odvezeme si spoustu prima receptů.
 S Marťou se naučíme láskyplně i efektivně sportovat tak, aby nám to bylo příjemné a našemu tělu prospěšné, každý dle svých fyzických i zdravotních možností. Marťa nás také provede večerními ženskými kruhy a představí relaxační a dechové techniky.
 Se Zdeničkou se podíváme, co se nám honí v hlavě a zkusíme si nastavit mysl tak, abychom vytvářely tvořivou energii ve svém životě a cítili radost i lehkost. Jsme to my, kdo určuje, jak se v daných situacích budeme cítit či reagovat.
S Alčou nás čekají chvíle plné tvoření a rozvíjení naší kreativity a radosti. Možná se o sobě skrze tvorbu něco nového, laskavého dozvíme.
Společně vám představíme ještě další dovednosti, které nás baví a máme chuť vám je představit formou ženských kruhů – témata cykličnosti, partnerství, pánevního dna, mineralogie, atd.
 Záměrem celého týdne je nastartovat svou vitalitu a naučit se o sebe pečovat. Posílíme a rozvineme své sebevědomí a kreativitu. Přály bychom vám, aby vše, co se společně naučíme, bylo pro vás možné přenést do svého života.

Důležité informace

Přihlášku, která vám přijde na e-mail, je důležité vytisknout, PODEPSAT a odevzdat při příjezdu.
Pokyny lektorek jsou pro účastnice pouze návrhy, kterými se účastnice řídí dle vlastního uvážení.
Má-li účastnice jakékoli zdravotní potíže, ať už s medikací, či bez, zavazuje se před přihlášením o této skutečnosti a o charakteru obtíží, které jsou nebo byly důvodem léčby, informovat lektorky a společně s nimi rozhodnout o své účasti či omezení některých aktivit.

PŘÍJEZD A UKONČENÍ

příjezd v sobotu 11. 7. 2020 mezi 16.00 – 18:00 hod, začínáme večeří
končit budeme v sobotu 18. 7. 2020 snídaní

STRAVA

bude probíhat v místní parádně vybavené kuchyni pod taktovkou šéfkuchařky Helči Chytrové, která nás bude učit, jak si snadno a kvalitně připravit výživnou stravu. Můžete se těšit na luxusní recepty.
V rámci stravování budou k dispozici zelené potraviny firmy Green Ways.

UBYTOVÁNÍ

pro 25 vitálních žen, zajištěno v plně vybavených krásných apartmánech po 2-8 osobách, sauna, bazén se slanou vodou, společenská místnost, velká kuchyň, venkovní terasa, ohniště, gril, venkovní i vnitřní prostor na cvičení

Závazná přihláška

Důležité informace

Leták Vitální žena

Termín od 11.7. - 18.7.2020

7 900,-
  • Pro ženy

Dokumenty ke stažení