Nový rok ve zdraví – Jarní očista

Nový rok ve zdraví 3. 1. – 30. 3. 2022
Jarní očista 30. 3. – 8. 5. 2022
podrobné informace stáhnete vpravo dole

Programy, díky kterým si do života můžeme vrátit vitalitu, zredukovat váhu,…

Nový rok ve zdraví
Tento program má za cíl postupně, během 3 měsíců, změnit naše stravovací návyky a vnést do našeho života více energie a vitalitu. Postupně vyřadíme z jídelníčku problematické potraviny a naučíme se používat ty, které nám prospívají a mají příznivé účinky naše zdraví. Je vhodný pro všechny, kteří chtějí ozdravit svůj běžný jídelníček a mají potřebu trvalé, žitelné změny. Je velmi vhodnou přípravou na naší jarní očistu, která na něj bude časově navazovat.

Jarní očista

Je téměř dvouměsíční program, díky kterému si do života můžeme vrátit vitalitu, zlepšit zdravotní stav, snížit svou váhu. Vycházíme z učení Anthonyho Williama a Normana Walkera, kteří se zabývají léčením pomocí syrové stravy a ozdravnými účinky šťáv z ovoce a zeleniny.
Na jaře 2021 jsme samy na sobě vyzkoušely 28 denní ozdravnou kúru, kdy jsme jedly 28 dní jen syrovou zeleninu a ovoce. Díky této kúře jsme si vyléčily silné zánětlivé onemocnění kloubů způsobené bakterií yersinie, vedoucí k autoimunitnímu onemocnění a silný zámět mozkomíšního moku způsobující silné bolesti hlavy vedoucí k opakované hospitalizaci. Naše nadšení a vděčnost se nedá slovy vyjádřit. Díky této kúře jsme se vrátily zpět do plnohodnotného života, vnímáme své tělo a jeho potřeby a velmi nás překvapil obrovský příliv energie již během prvního týdne kúry. Já jsem bez potíží výrazně zredukovala svou váhu. Cítíme se prostě fantasticky a stejný pocit bychom rády dopřály i vám.
Naše nabídka se skládá z očisty jater (9 dní), očisty lymfatického systému (3 dny) a 28 denní očisty dle Anthonyho Williama (28 dní). Vše jsme sestavily tak, aby byl program žitelný, srozumitelný, podpořil vaše rozhodnutí, poskytoval vám odborné informace a oporu v těžkých chvílích, které se mohou objevit a zásobily vás recepty na dobroty, které si můžete během jarní očisty dopřát.
Více informací k programu Noý rok ve zdraví a Jarní očista si stáhněte vpravo dole na této stránce.
Těšíme se na všechny z vás, které se rozhodnete do jarní očisty vstoupit a zkvalitnit si tak svůj život a věříme, že vám to přinese do života víc, než si teď dokážete představit, stejně tak, jak se to stalo u nás samotných.
Alča a Marťa
Naše programy nenahrazují lékařskou péči. V případně pochybností konzultujte vstup do programu se svým lékařem.

Důležité informace

Co se dá léčivou očistou ovlivnit?

Zdravotní stav (i velmi vážný)
Posílení imunity
Vitalita
Metabolismus
Úprava hormonálního profilu
Zásadní redukce váhy bez jo-jo efektu
Budete se cítit mnohem mladší
Zlepšení fyzické kondice
zlepšení kvality vlasů včetně snížení šedin
změna chutí

Jak bude vše probíhat

Na začátku si na společném zoomu představíme program, pro který jste se rozhodli. Důležité je mít jasný svůj záměr, se kterým do programu vstupujeme.
Vše bude probíhat online v uzavřené FB skupině. Zde budeme sdílet své zkušenosti, podporovat se navzájem. Skupina bude plná informací i receptů, které jsou velmi chutné a pro náš záměr vhodné. Nabídneme vám odborné informace, jídelníčky, představíme vhodné šťávy pro podporu různých systémů v těle. Součástí programu budou také živá vysílání přímo na skupině s možností pozdějšího shlédnutí a společné setkání online s možností sdílení a zodpovězením všech vašich dotazů. Budeme připraveni vás dle potřeby podpořit i individuální konzultací vašich potřeb či zdravotních problémů.
Pokud vás náš záměr a program zaujal a chcete víc informací, můžete se 28.12. v 19 hodin nezávazně, bezplatně připojit na náš zoom, kde celou léčivou očistu podrobně představíme a zodpovíme všechny vaše dotazy.
Join Zoom Meeting Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/99883615517?pwd=T21yVlQ5Q3VXd01LZkwyWU5uYml4dz09
Meeting ID: 998 8361 5517
Passcode: Pgr1vi
Těšíme se na všechny z vás, které se rozhodnete do léčivé očisty vstoupit a zkvalitnit si tak svůj život a věříme, že vám to přinese do života víc, než si teď dokážete představit, stejně tak, jak se to stalo u nás samotných.
Alča a Marťa

Závazná přihláška

Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Platbu zaslat na číslo účtu:

  • 2501221329/2010

Dokumenty ke stažení