Letní tábor Kalek 2019

Termín 13.7. – 20.7.2019

Přihláška!

Rozvoj dětské tvořivosti a podpora toho, v čem dítě aktuálně vyniká bez nutnosti poměřování dětí mezi s sebou, vnímání, že každý jsme jiný a každý máme světu co nabídnout…

Celých 8 dní bude maximálně přizpůsobeno potřebám dětí, je připraven celodenní program s ohledem na dětskou potřebu samostatně si hrát, povídat, tvořit, soutěžit… a na potřebný denní režim
Naším cílem je, aby si děti tábor užily a odjížděli s hlavou plnou zážitků a novými kamarády. Děti mají právo odmítnout hru nebo aktivitu, pokud jim jakkoliv nesedí.
Snažíme se udržovat přátelskou atmosféru mezi dětmi a jakékoliv konflikty mezi nimi řešit citlivě a včas. Upozorněte své děti, aby při jakýchkoliv potížích ihned přišly, abychom předešli jejich případnému stresu z čehokoliv. Jsme na táboře pro ně.

Koupání – horské jezírko v blízkosti tábora

Budíček kolem 8.00 hod., polední klid asi 1 až 1,5 hod., večerka ve 21.00 mladší děti 22.00 starší děti

Celotáborová hra bude překvápko  děti na ní nic nepotřebují, masku na karneval,ať si vezmou jakoukoliv

dopolední činnost – Celotáborová hra, program v blocích – děti si vyberou dle zájmu (sport, tábornické dovednosti, modní salon,…)
odpol. program – hry v lese, celotáborová hra, netradiční míčové hry a „sporty“, koupání
kreativní podvečery – kreativní dílničky (sádrové odlitky, navlékání těstovin, batikování triček, pískované obrázky, …)
večerní program – táborák, diskotéka, karneval, stezka přání,…
a mnoho dalšího…

ale hlavně vtipné veselé hry a soutěže, pohodové povídání, kamarádi a legrace
to bude náš tábor…

Důležité informace

Na tábor je nutné složit zálohu 1800,- Kč (možno i celou částku) nejpozději do 20.5. 2019, doplatek potom do 20.6.2019 na č.ú 2501221329/2010.
Jako variabilní symbol VŽDY používejte prvních šest číslic rodného čísla dítěte + v popisu jméno dítěte a „kalek děti“. Storno poplatek v době prázdnin je 50% z ceny tábora, za nemocné dítě lze poslat náhradníka. Zrušení pobytu den před začátkem nebo v době konání tábora není možné nijak finančně kompenzovat a nárok na vrácení peněz zaniká. Za přihlášené dítě, které se tábora nemůže zúčastnit, je možné poslat jiné dítě a to i v průběhu tábora. Místo na tábor je vám závazně rezervováno až po zaplacení zálohy.
Přihlášku je nutné vyplnit on line, na stránkách www.radostmost.cz, poté vám přijde na email a podepsanou ji potřebujeme odevzdat u odjezdu na tábor spolu s dalšími dokumenty.
Hlavní vedoucí tábora má potřebné zkušenosti a zkoušky pro konání dětských akcí a táborů a zdravotnický kurz. Možnost osobního kontaktu každé út a st mezi 16 a 17 hodinou ve skautských klubovnách (Most, SNP 1191) nebo dle tel. domluvy.

Závazná přihláška

Step 1 of 2

Důležité informace

Termín od 13.7. - 20.7.2019

3 600,-
  • Pro děti od 5 do 16 let

Dokumenty ke stažení

2019-02-10T23:41:08+00:00