Letní tábor Kalek 2021

Termín 4.7. – 10.7.2021

Pestrý program plný her, soutěží, vyrábění, výletů a zábavy …

Celých 8 dní bude maximálně přizpůsobeno potřebám dětí,  je připraven celodenní program s ohledem na dětskou potřebu samostatně si hrát, povídat, tvořit, soutěžit… a na potřebný denní režim
Naším cílem je, aby si děti tábor užily a odjížděli s hlavou plnou zážitků a novými kamarády. Děti mají právo odmítnout hru nebo aktivitu, pokud jim jakkoliv nesedí.
Snažíme se udržovat přátelskou atmosféru mezi dětmi a jakékoliv konflikty mezi nimi řešit citlivě a včas. Upozorněte své děti, aby při jakýchkoliv potížích ihned přišly, abychom předešli jejich případnému stresu z čehokoliv. Jsme na táboře pro ně.
Celo-táborová hra bude překvápko děti na ní nic nepotřebují, masku na karneval, ať si vezmou jakoukoliv.
Dopolední činnost –  Celo-táborová hra, program v blocích – děti si vyberou dle zájmu (sport, tábornické dovednosti, módní salon,…)
Odpolední program –  hry v lese, celo táborová hra, netradiční míčové hry a „sporty“, koupání
Kreativní podvečery – kreativní dílničky (sádrové odlitky, navlékání těstovin, batikování triček, pískované obrázky, …)
Večerní program –  táborák, diskotéka, karneval, stezka přání,…
a mnoho dalšího… ale hlavně vtipné veselé hry a soutěže, pohodové povídání, kamarádi a legrace, to bude náš tábor.

Důležité informace

COVID INFO: pokud dojde k jakémukoliv omezení nebo podmínkám, za kterých lze tábor zrealizovat, jsme připraveni vše přizpůsobit tak, abychom tábor mohli zorganizovat, dodržíme nastavená pravidla a tábor proběhne. Pokud by došlo k úplnému zákazu těchto aktivit nebo by podmínky nebyly slučitelné s realizací tábora a tábor by byl zrušen z naší strany, budeme vracet plnou finanční částku.
Na tábor je nutné složit zálohu 1900,- Kč (možno i celou částku) nejpozději do 20.5. 2021, doplatek potom do 20.6.2021 na č.ú 2501221329/2010
Jako variabilní symbol VŽDY používejte prvních šest číslic rodného čísla dítěte + v popisu jméno dítěte a „Kalek děti“. Storno poplatek v době prázdnin je 50% z ceny tábora, za nemocné dítě lze poslat náhradníka. Zrušení pobytu den před začátkem nebo v době konání tábora není možné nijak finančně kompenzovat a nárok na vrácení peněz zaniká. Za přihlášené dítě, které se tábora nemůže zúčastnit, je možné poslat jiné dítě a to i v průběhu tábora. Místo na tábor je vám závazně rezervováno až po zaplacení zálohy.
Hlavní vedoucí tábora má potřebné zkušenosti a zkoušky pro konání dětských akcí a táborů a zdravotnický kurz. Možnost osobního kontaktu každou st mezi 17 a 18 hodinou ve skautských klubovnách (Most, SNP 1191) nebo dle tel. domluvy.

Stravování:

5x denně

Ubytování:

Patrové prostorné chatky – postele lze přehazovat dle počtu a momentální potřebě dětí být spolu

Doprava:

Zajištěna tam i zpětautobusem – cesta trvá necelou hodinu, Kalek je v horách nad Jirkovem

Zaměření tábora:

  • Rozvoj dětské tvořivosti a podpora toho, v čem dítě aktuálně vyniká bez nutnosti poměřování dětí mezi s sebou, vnímání, že každý jsme jiný a každý máme světu co nabídnout…
  • každý podvečer bude připravena kreativní dílna, kde si děti vyzkouší různé výtvarné i jiné techniky.
  • v rámci dopoledních bloků bude dětem nabídnuta možnost tvoření v souvislosti s přírodou a celo-táborovou hrou na téma JUMANJI, sportovně zaměřené činnosti, tábornické činnosti, a jiné bloky, ze kterých si děti vybírají ty, které jsou pro ně zajímavé, mezi bloky mohou migrovat.
  • připraveny jsou netradiční míčové hry, které zpestří celý náš program a umožní nás se pořádně vyřádit a nasmát se u toho.

Závazná přihláška

Step 1 of 2
//
Musí být odlišný od výše uvedeného. V případě, že se nedovoláme na první kontakt použijeme i tento.

Důležité informace

Termín od 4.7. - 10.7.2021

3 900,-
  • Pro děti od 5 do 16 let

Dokumenty ke stažení