Letní týden pro vitální ženy – téma: vděčnost v životě

Termín 13. 8. – 19. 8. 2022

Týden plný péče o sebe samu, o své tělo, mysl i kreativitu. Otevřeme dveře vitalitě a vpustíme si do života živost a svěžest. Posílíme své vnímání vděčnosti na různých rovinách.

Týden plný péče o sebe samu, o své tělo, mysl i kreativitu. Otevřeme dveře vitalitě a vpustíme si do života živost a svěžest. Posílíme své sebevědomí na různých rovinách.

Programem vás bude provázet Martina Pechová, Zdeňka Palová a Alena Jiráková, všechny lektorky mají zkušenosti a potřebné vzdělání či kurzy na činnost, kterou vás přicházejí provázet a inspirovat.

Naučíme se vnímat vděčnost za jídlo, které si společně vytvoříme. Vyzkoušíme si skvělé recepty dle Anthonyho Williama, budeme asistovat v kuchyni a vše okoukáme tak, abychom doma mohly, pokud budeme chtít, s lehkostí navázat a pokračovat v nastavených kolejích. Naučíme se sestavit si jídelníček a odvezeme si spoustu prima receptů.

S Marťou se naučíme láskyplně i efektivně sportovat tak, abychom vnímaly vděčnost za naše tělo, bylo nám to příjemné a našemu tělu prospěšné. Každý sportuje dle svých fyzických i zdravotních možností. Marťa nám také představí relaxační a dechové techniky, provede nás meditací.

Se Zdeničkou se podíváme, co se nám honí v hlavě a zkusíme si nastavit mysl tak, abychom vděčnost uměly vnímat v každém okamžiku života a vytvářely tvořivou energii ve svém životě a cítili radost i lehkost. Jsme to my, kdo určuje, jak se v daných situacích budeme cítit či reagovat.

S Alčou nás čekají chvíle plné tvoření a rozvíjení naší kreativity a radosti. Otevřeme svůj potenciál a pocítíme vděčnost ze svých možností. Možná se o sobě skrze tvorbu něco nového, laskavého dozvíme.

Společně vám představíme ještě další dovednosti, které nás baví a máme chuť vám je předat formou ženských kruhů – témata cykličnosti, partnerství, pánevního dna, mineralogie, atd.

 

Záměrem celého týdne je procítit vděčnost ze života, nastartovat svou vitalitu a naučit se o sebe pečovat. Posílíme a rozvineme své sebevědomí a kreativitu. Přály bychom vám, aby vše, co se společně naučíme, bylo pro vás možné přenést do svého života.

Důležité informace

Přihlášku, která vám přijde na e-mail, je důležité vytisknout, PODEPSAT a odevzdat při příjezdu.
Pokyny lektorek jsou pro účastnice pouze návrhy, kterými se účastnice řídí dle vlastního uvážení.
Má-li účastnice jakékoli zdravotní potíže, ať už s medikací, či bez, zavazuje se před přihlášením o této skutečnosti a o charakteru obtíží, které jsou nebo byly důvodem léčby, informovat lektorky a společně s nimi rozhodnout o své účasti či omezení některých aktivit.

PŘÍJEZD A UKONČENÍ

příjezd v sobotu 13. 8. .2022 mezi 16.00 – 18:00 hod
končit budeme v sobotu 19. 8. 2022 obědem nebo případnou procházkou

S SEBOU

 • pohodlné oblečení
 • oblečení na procházky po okolí
 • kvalitní obuv (trekové boty, boty na sport, přezůvky,…)
 • oblečení na chůzi či běh venku
 • měkké oblečení na malé cvičení na chalupě
 • pohodlné šaty na tanec a ženský kruh
 • sarong
 • prostěradlo do sauny
 • plavky
 • podložka na cvičení
 • lahev na vodu

Závazná přihláška

//
Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Termín od 13. 8. - 19. 8. 2022

9 500,-
 • Pro ženy

Dokumenty ke stažení