Letní týden pro vitální ženy – téma: lehkost v životě

Termín 12. 8. – 19. 8. 2023

Týden plný péče o sebe samu, o své tělo, mysl i kreativitu. Otevřeme dveře vitalitě a vpustíme si do života lehkost, živost a svěžest. Posílíme sami sebe i naše vztahy na různých rovinách.

Programem vás bude provázet Martina Pechová, Zdeňka Palová a Alena Jiráková, všechny lektorky mají zkušenosti a potřebné vzdělání či kurzy na činnost, kterou vás přicházejí provázet a inspirovat.

S Marťou se ponoříme do tajů vaření dle Anthonyho Williama, zjistíme a sami si vyzkoušíme, jak jednoduše se dají uvařit chutná jídla i dezerty, které jsou pro naše těla úplným balzámem. Vyzkoušíme mnoho potravin, které nezatěžují naše tělo, naopak, dodávají mu energii a nám svojí skvostnou chutí radost. Užijeme si luxusní dobroty, které následně snadno připravíme i doma, odvezeme si spoustu prima receptů.

Se Zdeničkou se podíváme, co se nám honí v hlavě a zkusíme si nastavit mysl tak, abychom byly schopné vpustit lehkost do života. Užít si ji, když ji cítíme a obnovit ji, když nás přepadnou těžší chíle.  Jsme to my, kdo určuje, jak se v daných situacích budeme cítit či reagovat.

S Lenkou se budeme každé ráno probouzet protažením, jogou, tancem a laskavým pohybem. Naučíme se vnímat svoje tělo a svůj pohyb se naučíme vést tak, abychom vnímaly vděčnost za naše tělo, bylo nám to příjemné a našemu tělu prospěšné. Každý nabídnutý program využívá dle svých fyzických i zdravotních možností.

S Alčou nás čekají chvíle plné tvoření a rozvíjení naší kreativity a radosti. Letos vyzkoušíme mozaiku, na tu se moc těšíme. Vyskládáme si pěkný tác nebo květináč. Odvezeme si domů i další krásné výrobky, ve kterých budeme mít svou vlastní tvořivou energii a které dozdobí naši domácnost.   Na tvoření nepotřebujeme žádnou zkušenost, speciální nadání ani nic dalšího, vše se naučíme a společně vytvoříme. Buďte bez obav, půjde nám to.

Také se společně vnoříme do tématu vztahů, jak je vnímáme, tvoříme a co můžeme udělat pro to, abychom se ve všech svých oblastech cítily dobře a byly obklopeny lidmi, se kterými jsme rády.

Společně vám představíme ještě další dovednosti, které nás baví a máme chuť vám je předat formou ženských kruhů a zaměřit se na ně pohledem vděčnosti – např. partnerství, my sami, pánevní dno,…

Záměrem celého týdne je nastartovat svou vitalitu a naučit se o sebe pečovat, tvořit, užít si spolubytí, společné sdílení a legraci. Přály bychom vám, aby vše, co se společně naučíme, bylo pro vás možné přenést do svého života.

Důležité informace

Ubytování: pro 26 vitálních žen, zajištěno v 7 ložnicích, součástí chalupy je sauna, bazén, rybník, společenská místnost, velká kuchyň, venkovní terasa, ohniště, gril, venkovní i vnitřní prostor na cvičení.
Podívat se můžete zde:
https://www.podlipou53.cz

PŘÍJEZD A UKONČENÍ

příjezd v sobotu 12.8.2023 mezi 16.00 – 18:00 hod
končit budeme v sobotu 19.8.2023 obědem nebo případnou procházkou

S SEBOU

 • pohodlné oblečení
 • oblečení na procházky po okolí
 • kvalitní obuv (trekové boty, boty na sport, přezůvky,…)
 • oblečení na chůzi či běh venku
 • měkké oblečení na malé cvičení na chalupě
 • pohodlné šaty na tanec a ženský kruh
 • sarong
 • prostěradlo do sauny
 • plavky
 • podložka na cvičení
 • lahev na vodu
 • zápisník a psací potřeby
 • na tvoření: kladívko, nůžky

Závazná přihláška

//
Zásady ochrany osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány a použity pouze pro organizační účely.

Důležité informace

Termín od 12. 8. - 19. 8. 2023

11 000,-
 • Pro ženy

Dokumenty ke stažení